Fiat 500
1.0 Hybrid Dolcevita Apple Carplay | Parkeersensoren | Climate Control
Direct kopen, basisprijs: € 15.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 15.900,-
LEASEPRIJS: € 221,48 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.687,60 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Fiat 500 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 Hybrid Dolcevita Apple Carplay | Parkeersensoren | Climate Control |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 3 februari 2023 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 33.742 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 3 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 221,48 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KHL-91-Z |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 51 kw / 70 pk |
| Laadvermogen: | 362 kg |
| Gewicht: | 976 kg |
| Wielbasis: | 230 cm |
| Breedte: | 163 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.338 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- lichtmetalen velgen 16"
- navigatiesysteem full map
- panoramadak
- achterbank in delen neerklapbaar
- airco (automatisch)
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- audio installatie
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- bumpers in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- connected services
- cruise control
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- keyless entry
- keyless start
- knie airbag(s)
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- radio
- regensensor
- rijstrooksensor met correctie
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur kunstleder
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- unikleur/pastel
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- zij airbag(s) voor